Ocenění

Trpaslíci
     10. místo - ústřední kolo Závodu vlčat a světlušek 21.-23.9.2018 - Nováci (Tlapka, Vašek, Kuba, Morty, Dundee)
     1. místo - 2.kolo Závodu vlčat a světlušek 16.-17.6.2018 - Nováci: Tlapka, Vašek, Kuba, Morty, Dundee
     1. místo - okresní kolo Závodu vlčat a světlušek 12.5.2018 - Nováci (Tlapka, Vašek, Kuba, Morty, Torpédo)
     3. místo - okresní kolo Svojsíkova závodu 22.4.2017 - Fénixové: Řízek, Suro, Husky, Mico, Citelis
     4. místo - okresní kolo Závodu vlčat a světlušek 16.4.2016
     5. místo - ústřední kolo Svojsíkova závodu 25. -28.9.2015 - Fénixové: Expert, Bruč, Řízek, Mim, Suro
     1. místo - 2.kolo Svojsíkova závodu 7.6.2015 - Fénixové: Expert, Bruč, Řízek, Mim, Suro
     1. místo - ostravské soutěže Ať vlají všechny vlajky 24.4.2015 - Bruč, Akru, Řízek,
     1. místo - 1.kolo Svojsíkova závodu 12.4.2015 - Fénixové: Expert, Bruč, Řízek, MIm, Suro
     3. místo - 1.kolo Svojsíkova závodu 12.4.2015 - Draci: Suvenýr, Enza, Ash, Newton, Husky - bez postupu
     5. místo - 1.kolo Svojsíkova závodu 12.4.2015 - Gryfové: Akru, Ejdem, Enza, Lemu - bez postupu
     největší oddíl v okrese Ostrava - město (v počtu členů i dětí) registrace 2015


3. místo - I. kolo
Svojsíkova závodu 2017


4. místo - I. kolo
Závodů vlčat a světlušek 2016


1. místo - I. kolo
Svojsíkova závodu 2015


1. místo - I. kolo
Závodů vlčat a světlušek 2014

     11. místo - 2.kolo závodu vlčat a světlušek 14.6.2014 - Křižník
     3. místo - Luďkův memoriál - trojboj mladších 1.6.2014 - Nikdo neví (Enza, Ejdem, Ash, Ondra)
     1. místo - 1.kolo závodu vlčat a světlušek 12.4.2014 - Křižník (Mikro, Suro, Inka, Tlapka, Makro, Husky, Křeč)
     1. místo - Uzlařská regata - 25.1.2014 Nipon - kategorie lodníci (26,9s)
     20. místo - Křížem krážem republikou - 28.9.2013 výsledek - foto
     Intercamp 2013 - Cadier en Keer - (Nizozemsko) 18. - 20.5.2013 foto
     2. místo - 1.kolo Svojsíkova závodu 13.4.2013 - Suvenýr, Zoubek, Yetti a Enza
     5. místo - Uzlařská regata 2013 19.1.2013 - Nipon
     4. místo - 2.kolo závodu vlčat a světlušek 26.-27.5.2012 - Enza, Marek, Mikro, Dino, Ash, Suro
     Intercamp 2012 - Vilseck (Německo)- 25. - 27.5.2012 foto
     3. místo - 1.kolo závodu vlčat a světlušek 14.4.2012 - Kuky, Marek, Mikro, Enza, Dino, Ash
     největší oddíl v okrese Ostrava - město (v počtu členů i dětí) registrace 2012
     7. místo - Svojsíkův závod - okresní kolo 1.5.2011
     nejlepší buchta - Rej maškar - okresní akce 19.2.2011 - Kukyho maminka
     1. místo - Luďkův memoriál - dvojboj nejmenších 5.6.2010 - Galiance (Gal, Akru, Suvenýr, Liqiq)
     4. místo - 1.kolo závodu vlčat a světlušek 27.3.2010 -
     Certifikát za testování nových stezek pro vlčata září 2009
     3. místo - 2.kolo závodu vlčat a světlušek 14.6.2008 - Maš, Dyndy, Jogín, Meloun, Nipon, Gal
     1. místo - 1.kolo závodu vlčat a světlušek 5.4.2008 - Maš, Dyndy, Jogín, Dominik, Meloun, Nipon
     cena poroty za hudební vystoupení - Zažíháme světýlko 24.11.2007
     2. místo - Hra ve městě 9.11.2007
     6. místo - 2.kolo závodu vlčat a světlušek červen 2006
     3. místo - 1.kolo závodu vlčat a světlušek 2006
     Intercamp 2004 - Sycherák - 28. - 31.5.2004 foto
     zvláštní cena - Zažíháme světýlko 2004 - Křup, Luboš, Pokemon - kresba mimozemšťana 27.11.2004
     zvláštní cena - Zažíháme světýlko 2004 - Pokemon - hra na flétnu 27.11.2004
     6. místo - 2.kolo závodu vlčat a světlušek 12.6.2004
     2. místo - Luďkův memoriál - dvojboj nejmenších 4. - 6.6.2004 Veterání
     2. místo - v soutěži o nejlepší kroniku 9.5.2004 na akci 85 let skautingu v Ostravě
     2. místo - 1.kolo závodu vlčat a světlušek 17.4.2004 - hlidka Pokemon, Bobek, Křup, Mrkvička, Bob, Tajtrlík
     1. místo - předzávod vlčat a světlušek 20.3.2004 - hlidka Pokemona
     1. místo - Luďkův memoriál - dvojboj nejmenších 30.5 - 1.6.2003


3. místo - I. kolo
Závodů vlčat a světlušek 2012


1. místo
Luďkův memoriál 2010


Certifikát 2009
testování stezek


3. místo II. kolo
Závodů vlčat a světlušek 2008


píseň Lachtani
Zažíháme světýlko 2004


6. místo II.kolo
Závodů vlčat a světlušek 2004


2. místo I.kolo
Závodů vlčat a světlušek 2004


2. místo o nejlepší kroniku
85 let skautingu v Ostravě



Trojka
      2. místo - Luďkův memoriál - trojboj mladších 3. - 5.6.2004 Golem, Hurvajz, Aladin, Čáryfuk
      3. místo - Luďkův memoriál - trojboj mladších 3. - 5.6.2004 Rex, Hop, Mrkev, Pokemon (zástupce Trpaslíků)
      1. místo - Hra ve městě 8.4.2005
      1. místo - Luďkův memoriál - trojboj mladších 4. - 6.6.2004 družstvo Nechceme být poslední
     2. místo - v soutěži o nejlepší kroniku 9.5.2004 na akci 85 let skautingu v Ostravě
     5. a 7. místo - hra Gingka 17.4.2004
     1. místo - Hra ve městě 23.5.2003
      1. místo - Lu´dkův memoriál - trojboj mladších 30.5 - 1.6.2003
      1. místo - DEOS 11.10.2003


Šumafuk - roveři
      1. místo - DEOS 11.10.2003



putovní štít
vítězů Luďkova memoriálu
kategorie nejmladších


putovní štít
vítězů Luďkova memoriálu
kategorie mladších